fusion native

We translate the world, we connect the world

Anadilini konuşan kişiler tarafından yapılan olağanüstü çeviriler!


Anadilini konuşan - kişi kimdir?


Anadili olan, tercüme ettiğimiz "anadili" anlamına gelen. Bu nedenle bir Polonyalı, tıpkı bir Fransız gibi Fransızca veya bir Alman gibi Almanca, Polonya dilinin anadilini konuşan kişidir.


Anadili olan kişi sayesinde çeviri, metnin alımlanmasında akıcı ve doğal hale gelir. Yalnızca dilbilgisi hatalarını değil, aynı zamanda hedef dili ana dili olan alıcılar tarafından algılanabilen kültürel veya dilsel hataları da hariç tutar. Kültürel ve dilsel doğruluk, özellikle tercüme edilen metinlerin, örneğin web sitelerinde yayınlandığı durumlarda önemlidir.


Yazılı çeviriler

Çevirmenlerimiz, çeşitli konularda metinleri çevirme konusunda bilgi ve deneyime sahip uzmanlardır. Metinleri, videoları, kayıtları, web sitelerini, uygulamaları ve çok daha fazlasını tercüme ediyoruz.

Sözlü tercümanlık

Yurt dışı gezileri, konferanslar ve eğitimler sırasında çevirmenlerimizle dil desteği sağlıyoruz. Hem Polonya'da hem de yurtdışında simultane ve ardıl tercüme hizmeti veriyoruz.En yüksek kalite

Ana dilini konuşan biri tarafından yapılan çeviri, en yüksek kaliteyi sağlar. Tam anlamını korurken metnin dilini değiştirmenize olanak tanır. Modern CAT araçlarının kullanımı sayesinde çeviri, tutarlı ve tek tip bir terminoloji sağlar.

Kısa teslim süreleri

Tüm siparişleri mümkün olan en kısa sürede tamamlıyoruz, 8 ila 100 sayfa / gün içinde çeviri yaparak. Tercüme hizmetlerini söz verdiğimiz zaman içerisinde sağlıyoruz.

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik koruması, dikkat ettiğimiz önemli bir konudur. Tarafınızdan gönderilen tüm belgeler ve sağlanan kişisel veriler tüm ihtiyati tedbirlerle saklanmaktadır.

Ücretsiz fiyat teklifi al: fusion@fusionnative.com


Çeviriniz 3 adımda gerçekleşir:


AŞAMA 1

Dosyaları teklif için fusion@fusionnative.com adresine gönderin. İhtiyaçlarınızı ve dil gereksinimlerinizi ve teslim sürelerinizi belirtin.

AŞAMA 2

Yanıt olarak, bireysel bir fiyat teklifi ve olası teslimat tarihleri alacaksınız. Ekspres veya standart seçeneğini seçin ve siparişi onaylayın.

AŞAMA 3

Sipariş için ödeme yapın. Seçtiğiniz tarihte çeviriyi e-posta ile alacaksınız (ödeme yapıldıktan sonra).


Düzenli Müşteriler için Faydaları

  • Cazip, sabit fiyatlar,

  • Tek tip terminoloji sağlayan kişiselleştirilmiş dil kütüphaneleri,

  • Öncelikli çeviri tamamlanma süresi,

  • İhtiyaç duyduğunuzda bir çevirmen ve dil desteği ile rahat iletişim.


Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumları

"Mükemmel iletişim ve işbirliği. Çeviriler güvenilir ve yüksek profesyonel düzeyde gerçekleştirilmektedir."

"Söz konusu şirketin esnekliğini ve dakikliğini takdir ediyoruz ve hizmetleri şiddetle tavsiye ediyoruz. Kesinlikle işbirliğine devam etmek niyetindeyiz."

"Mükemmel bir profesyonellik."

"Mükemmel iletişim ve işbirliği. İyi bir fiyata iyi çeviri."


Çeviri büroları ile işbirliğimiz

Çeviri bürolarını bizimle kalıcı olarak işbirliği yapmaya davet ediyoruz. CAT araçlarını kullanarak cazip fiyatlar, hızlı teslimat süreleri, yüksek kaliteli çeviri hizmetleri sunuyoruz. Lütfen bizimle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçin.

Çevirmen grubumuza katılın

Ana diliniz yabancı bir dil ise ve akıcı bir şekilde Lehçe veya İngilizce biliyorsanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız, lütfen CV'nizi fusion@fusionnative.com adresine gönderin. Sizinle iletişim kurabilmemiz için özgeçmiş, işe alım amacıyla kişisel verilerin işlenmesine izin verme notu içermelidir.


Bir sorunuz var mı? Bizi arayın!

+48 725 272 300