fusion native

We translate the world, we connect the world

Išskirtiniai vertimai atliekami gimtakalbių vertėjų!


Gimtakalbis vertėjas – kas tai?


Terminas gimtakalbis vertėjas nurodo asmenį, kuris užaugo kalbėdamas šia kalba ir visą gyvenimą ją vartojo kaip savo gimtąją kalbą. Patys tiksliausi vertimai atliekami būtent į gimtąją kalbą.


Gimtakalbis vertėjas gali užtikrinti, kad vertime nebus ne tik gramatinių, bet ir kalbos kultūros ar stiliaus klaidų. Toks vertimas skambės taip, tarsi būtų parašytas išsilavinusio gimtosios kalbos vartotojo, kas yra ypač svarbu, kai tekstai naudojami versle ar profesinėje veikloje.


Vertimai raštu

Mūsų vertėjai yra profesionalai, turintys žinių ir patirties verčiant tekstus įvairiomis temomis. Mes verčiame tekstus, vaizdo ar garso įrašus, interneto svetaines, mobiliąsias aplikacijas ir kt.

Vertimai žodžiu

Teikiame lingvistines paslaugas užsienio kelionėse, konferencijose ir mokymuose. Užtikriname kokybiškas sinchroninio ir nuosekliojo vertimo paslaugas ne tik Lenkijoje, bet ir kitose šalyse.Aukščiausia kokybė

Aukščiausią kokybę užtikrina gimtakalbis vertėjas, kuris ne tik išverčia, bet ir tinkamai suredaguoja tekstą, išlaikydamas visą jo prasmę. Naudojant šiuolaikines kompiuterines vertimo priemones, vertime išlaikomas vientisumas ir nuoseklumas.

Greitas užsakymų įvykdymas

Visus užsakymus įvykdome per trumpiausią įmanomą laiką. Garantuojame, kad mūsų teikiamos vertimo paslaugos bus atliktos laiku.

Konfidencialumas ir saugumas

Mums rūpi Jūsų privatumo apsauga. Visi gaunami dokumentai ir kita informacija, įskaitant asmens duomenis, saugomi taikant visas saugumo priemones.

Sužinok vertimo kainą nemokamai: fusion@fusionnative.com


Tik 3 žingsniai Jūsų vertimui gauti:


1 veiksmas

Atsiųskite reikalingus išversti failus el. paštu fusion@fusionnative.com. Laiške nurodykite, į kokias kalbas Jums reikalingas vertimas ir terminą vertimui atlikti.

2 veiksmas

Kai gausite individualų pasiūlymą su galimais užsakymo įvykdymo terminais, pasirinkite skubų arba standartinį vertimą ir patvirtinkite užsakymą.

3 veiksmas

Apmokėkite užsakymą. Jūsų pasirinktą dieną gausite vertimą el. paštu (po to, kai bus įskaitytas mokėjimas už paslaugas).


Nauda nuolatiniams klientams

  • Patrauklios ir fiksuotos kainos,

  • individualios kalbų bibliotekos, užtikrinančios nuoseklią terminologiją,

  • prioritetinis užsakymų įvykdymo terminas,

  • Lankstus bendravimas su vertėju ir lingvistinė pagalba, kai tik jos prireiks.


Mūsų klientai apie mus

"Puikus bendravimas ir bendradarbiavimas. Vertimai profesionalūs ir patikimi."

"Labai vertiname šios įmonės lankstumą ir laiku atliekamus darbus. Tikrai rekomenduojame ir ketiname tęsti bendradarbiavimą ateityje."

Puikus ir profesionalus darbas”.

"Malonus bendravimas ir bendradarbiavimas. Kokybiškas vertimas už gerą kainą."


Bendradarbiavimas su vertimų biurais

Mielai bendradarbiaujame su kitais vertimų biurais. Siūlome patrauklias kainas, greitus užsakymų atlikimo terminus ir aukštos kokybės vertimo paslaugas naudojant kompiuterines vertimo priemones. Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.

Tapkite mūsų vertėju

Jei turite reikiamų kalbos žinių bei įgūdžių ir norėtumėte dirbti pas mus, siųskite savo gyvenimo aprašymą adresu fusion@fusionnative.com. Tam, kad galėtume su Jumis susisiekti, prie gyvenimo aprašymo turi būti pateiktas sutikimas tvarkyti asmens duomenis įdarbinimo tikslais.


Turite klausimų? Paskambinkite mums!

+48 725 272 300